MEDYACOM BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ

İletişim ve teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmelerin yaşamımızı, kültürümüzü, iş yapış biçimlerimizi yeniden şekillendirdiği günümüzde, Medyacom Bilgisayar 1996 ‘dan bugüne kadar tüm gelişmeleri tetikleyen bilişim sektörünün odağında faaliyet göstermektedir.

Medyacom Bilgisayar Gelişen ve sürekli yenilenen internet teknolojilerini yakından takip eden ekibimizle ilk olarak 1996 yılında, kurumsal olarak çalışmalarına başladı. Başta kurumsal müşteriler olmak üzere birçok bireysel bilişim alanında hizmet suna bilmekle birlikte, İnternet sektöründe hizmet vermeye başladığı günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutma odaklı çalışmalarını sürdüren Medyacom Bilgisayar, müşteri çıkarlarını ön plana alarak müşterilerinin daha iyi hizmet alabilmesi ve daha kazançlı çıkabilmeleri için sürekli olarak teknolojik atılımlar yapmaktadır. 

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de Rekabet ortamının çok fazla olduğu günümüzde Medyacom Bilgisayar üstün kalitede, görülmemiş internet çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Medyacom Bilgisayar müşteri odaklı çalışmalarını her gün geliştirmekte çalışmalarının içerisinde yer alan internet reklam hizmetleri ile de müşterilerinin hedef kitlesine bire bir ulaşmış firması olma yolunda da büyük adımlarla ilerlemektedir. Medyacom Bilgisayar uzun yıllardır internet ve yazılım sektöründe hizmet vererek güçlü alt yapısı ile hizmetlerini son derece titizlik içerisinde sürdürmektedir.

BAŞARI

  • satış
  • tamir
  • destek
  • adsl&mobil
  • kurumsal

İLETİŞİM NUMARAMIZ

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

25000+

PC ONARIMI

150+

PROJE

9900+

HATA ONARIMI

180+

KURUM VE KURULUŞ
TOP